16:25
היתרונות והחסרונות של מין אנאלי - יריבים נגד אוהבי

אזור אנאלי במלואו "טעון" על ידי קצות עצב רגיש, אשר כלולים עם מגע קל. לכן זה אוהב אותו כל כך הרבה.

שירות ליווי בישראל משולם באופן יעיל. לעתים קרובות מאוד, הקונים הם בנים בטוחים, זה שהם מתכוונים להיראות רווחית בחגיגה, הליכה מתחת לטפל עם גברת בהירה. הכנסה זו די די, ולאחר מכן כדי לספק באופן מלא באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

עם זאת, דעות קדומות ודאגות יכול בעיקר לקלקל את הציפייה של הנאה. במאמר, אנו מפיצים מיתוסים והוקצו את כל היתרונות והחסרונות של סקס אנאלי. ללכת!

התוכן של המאמר

1 פלוס של סקס אנאלי 2 מינוסים של סקס אנאלי

פלוס של sexi אנאלי

מגוון

סקס נרתיקי הוא נוף נפלא של סקס, אבל לפעמים אתה רוצה משהו יותר. גירוי אנאלי מאפשר לחשוף את הגוף ואת החושניות מצד שני, כמו גם לחוות תחושות חדשות. עם הכנה טובה ושפע חומר סיכה, אנאלי עשוי להיות לא פחות מדהים וברוכים הבאים. בהתחשב בכך עם צורה זו של סקס, הסיכויים לקבל אורגזמה הוא הרבה יותר גבוה, זה צריך להיות למד לקרוא יותר. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/

הנאה מקסימלית

חור אנאלי יש מספר עצום של קצות עצב, הממוקם הן מבפנים ומחוץ.  אפילו הגירוי הראשוני של האצבע עלול לגרום לתחושות ייחודיות שייקשרו דרך הגוף לאורך כל המעשה המיני.

זה נעים כפליים לעובדה כי נקודות G וממרירים באותה מידה כאשר האיש לוחץ על הפין לקיר הנרתיק. אז לקבל אורגזמה יכול להיות מ סקס אנאלי.

סקס אנאלי - הצלה מהריון

אחד היתרונות המפורשים של סקס אנאלי הוא חוסר הסיכויים להיכנס להריון. עם זאת, על רקע של פלוס גדול יש מינוס - STDs עם מעשה מיני לא מוגן. אם הצמד אינו מורכב ביחסים מונוגמיים, בפועל של סקס אנאלי צריך להיות מיוחד מאוד. ללא אמצעי מניעה או בדיקה מראש ב- STDS, Sexologists לא ממליצים להתחיל לליטס אנאלי.

חלופה במהלך הווסת

כאשר אין כוח לרסן את עצמך, ואני רוצה לצלול לתוך הנאה עם הראש שלך, ואז סקס אנאלי הוא הפתרון המושלם. בנוסף להנאה חושנית, סקס אנאלי, כמו גם נרתיק, תורם לפיתוח הורמוני שמחה. זה בתורו לא רק לשפר את המצב הכולל של הגוף, אלא גם מבטל כאב הווסת. כמה בנות לחגוג תחושה נעימה של אופוריה ואושר. לכן, אם התשוקה משתוללת - מה הטעם של הריסון?

שיפור הקרבה בין השותפים

סקס אנאלי דורש אמון מוחלט והרפיה. זו שאלה אינטימית מאוד. ואם אתה חולק את זה עם השותף שלך, אז אתה בוטח בו כל 100%. מעשה של ניסיון משותף של משהו חדש יכול להיות דרך מצוינת להתקרב לשותף ולחזק את היחסים האינטימיים. ללא סבלנות, טיפול וטיפול, זה מאוד קל לפגוע בטעות השותף שלך, ואת אמון זה רק משפר את האינטימיות של החוויה.

חסרונות של sex2 אנאלי

סיכון של זיהום

סקס אנאלי קשורה בסיכון גבוה יותר של STDs, שכן הממברנה הרירית היא דקה ונוטה מיקרו פיצוח. זה, בתורו, מיד מאפשר את התפשטות הזיהום. לכן חשוב תמיד להשתמש קונדומים ואל תשכחו לעבד בזהירות צעצועי מין.

בישראל אין אזור לדעות קדומות אם ההצעה תבוא בפעילויות בשירות ליווי. לגברים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. בהחלט כולם מבינים כי ליסר רק - פשוט מלווה את הלקוח באירוע, תומך ראיון וליווי ילדה בכיתה VIP הוא סימן של המצב.

זה רצוי אם השותפים יתקבל גם על מבחן STD לפני סקס. הזיהום הוא לא רק בזרע, אלא גם בנוזל מראש הבחירה.

רוצה ללכת לשירותים

כמובן, כל גירוי אנאלי קשורה לסיכון של מצב בלתי צפוי, אבל אם זה יפה להתכונן, אתה יכול בקלות להימנע מסית. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לרוקן את המעיים, השני הוא להתקלח, השלישי - חמוש עם אמצעי מניעה וגם כמות גדולה של סיכה. Voila, היכולת "לרוקן את עצמך" ברגע בלתי הולם אינו נכלל על ידי 100%.

כאב

את הניסיונות הראשונים לרוץ הנאה סליל מלא יכול להיות קצת לא נעים ואפילו כואב. במיוחד אם השרירים אינם רגועים לחלוטין. עם זאת, בעיה זו נפתרה. זה מספיק כדי לארגן prelude באיכות גבוהה עם פי הטבעת סיכה שופע. אז אתה יכול למזער אי נוחות ולהכין את השותף שלך.

חוסר סיכה טבעית

שלא כמו ערוץ הנרתיק, פי הטבעת אינה קבילה עצמית, ולכן השימוש של חומר סיכה מלאכותי הוא פשוט הכרחי. סיכה מספק חדירה חלקה ומקטין את הסיכון של מיקרו פערים עקב חיכוך יבש. מים מבוסס סיכה - אפשרות מצוינת כי זה תואם עם קונדומים לטקס ו צעצועי מין סיליקון. זה לא גורם לגירוי ומכיל כמות קטנה יותר של רכיבים רעילים.

דעה הוטלה

ואף על פי שהמין האנאלי כבר לא עם כוח כזה בהלם, הפחדים, החששות וסיכון גדול לטראומטיזציה של הממברנה הרירית עדיין קשורים אליו. נשים לא מרצון לגרום לך לחשוב על זה כואב ומלוכלך. אבל האמת היא שאי אפשר לדעת בוודאות שהוא יוביל לתוצאות הגרועות ביותר. ומין נרתיקי אינו יוצא מן הכלל. לכן, אם הוא מוכן בקפידה, אז אתה יכול לנסות לגוון את התפריט המיני. דעת הקהל לא תמיד נאמן.

Просмотров: 5036 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar