09:54
מקרים עם כוכב פורנו: משל או מחסום לחיים רגילים?

היכרות - בעצמו. כולם יודעים על מה להכיר מישהו חדש, ללכת לזיין / ארוחת ערב ופתוח תוכנית חושנית היא לא פשוטה כמו שזה נראה. יש לציין כי קשה למצוא, כפי שכולם יודעים, עם מי זה נחמד לבלות זמן, על צורה של שרטוטים של התמונות שלך צצים החיים הרוציאליים אחרי 10-קי, לשים את זה בעדינות, שנים. כולם יודעים כי מה כבר חושב איך לקבל כזה מצב פורנו כוכבים? איך, איפה ועם מי הם היו מכירים, אם הם רוצים לעשות מקרים? חֶרֶס בין אם הם עיקריים?

התוכן של המאמר

1 הם מעדיפים רק את אלה שנמצאים בעסק שלהם "? 2 לא הם מתייחסים ליחסים עם אנשים רגילים? 3 משאלות אם השחקנים יש תוכנית כזו? 4 סקס עבודה שונה מ רגיל?

כמעט כל הגברים מערייצים לפנטז על מפגש כוכב פורנו. כל אחד מהם מייצג עובד מין בתפקיד בן הזוג העתידי שלהם, אמהות של הילדים שלהם. לעתים קרובות הם רק רוצים אותם פיזית. השחקנים עצמם מאמינים כי עבודתם ראויה כבוד, גם אם אנחנו מביעים, כזה ספציפי. לא לכל אחד לא סוד מה שהם לא מופלים, ואומצה על ידי אנשים, מה להשיג קשה מאוד.

ובזמן לבדם להימנע בטקטיות כל מיני מגע עם השחקנית, כפי שכולם יודעים תוכנית כזו, השאר רוצה לקשור איתה כדי להתפאר לחברים. אפשרות 2 יותר משפיל, כי אדם מתעשיית המין הוא פשוט נצרך כשיטת זכות מטרות. כמה כוכבים של תעשיית הפורנו נתנו ראיון פורסם באתר Askmen, להגיב כמה שאלות מסקרנות.

הם מעדיפים רק את אלה שנמצאים בעסק שלהם "?אני

רוב הכוכבים של הסרטים למבוגרים משמשים לגידול דברים עם אלה - עם שחקני פורנו. זה לא סוד עבור כל מי שהם חושבים ידיד של חבר, כדי לשים את זה בעדינות, שייכים לירי, כמו החוב המקצועי, אם אתה יכול להביע.

ישראל אין מקום לדעות קדומות כאשר אנו מדברים על פעילויות בסוכנות ליווי. גברים מקומיים יש את הנורמות המוסריות הגבוהות ביותר. כולם מבינים כי היום Esquiten רק רואה רק את הלקוח במקרה, שומר את השיחה ואת ליווי בכיתה VIP הנערה נחשב אינדיקטור של מעמד ציבורי.

הם קל יותר להתייחס לעובדה כי איתם, כפי שכולם יודעים, את החצי השני מישהו ישן, כי הם עצמם עושים את אותו הדבר.

הוא אישר כי אין למעשה שינוי בזוגות כאלה - כי כל מה שאתה יכול, הם ניסו על הסט, איזה סוג של בגידה זה לא בגלל שזה נחשב. פשוט לקבל את העובדה כי לכל אחד יש עבודה אחרת, וכמעט הכל תלוי במקצוענות של העובד. דירות דיסקרטיות בתל אביב

כוכב פורנו Gillian yantson משותף: "אני רואה עמיתים כמו ספר פתוח. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי הרגעים האינטימיים ביותר שלנו נועדו להבטיח זאת העולם יכול היה לראות אותם כדי לדבר; אין לנו מה להסתיר וזה לא יתואר פשוט, למצוא משותף שפה עם אנשים מהרחב שלנו. יש לציין כי הוא כל כך לדבר עם העסק גרידא עָנָיו. מיד אני אוהב לזהות אדם, אני אוהב ציפייה קרבה, ועם העובדים זה מגיע למין פשוט ".

ג'לין ינון

אֵיך הם מתייחסים ליחסים עם אנשים רגילים?2

דריק פירס, מעורב גם בתעשייה זו, הוא אומר כי הכל הכל נקי: או אנשים לקחת את העובדה שלהם השותף יקבל יחסי מין עם אנשים אחרים, או לא - השלישי אינו נתון.

לדוגמה, כוכב פורנו קארן פישר, אז לומר סבור כי היכרויות - עבור עצמם מורכבים, ואם בתהליך של שיחה מתגלה העובדה שהיא מצולמת בפורנו, זה עושה מתח מופרז בין שיחים וקל לתקשורת. "כמובן שזה בדרך כלל, כי גברים לא, בסופו של דבר, יכול להשלים למישהו שיש להם לי גברת, אבל זה גם קשה לי - אחרי הכל, עכשיו אני לא מבין את הרצינות של המטרות Guy: הוא או רוצה להבין אותי באמת, או, באופן כללי, רוצה לפגוש אותי רק בגלל העובדה שאני "קארן פישר - כוכב פורנו"?

עבור כמעט כל מי שהחליט לבסוף לקשור את החיים עם פורנו, הקריירה הופכת למקום הראשון. עם זאת, כפי שכולם יודעים, קשה להתחיל עבודה כזו, ובכן, לא כל הזמן מתאים. אחרי הכל, השותפים החדשים החדשים אסורים להיות אסורים כדי לדבר פעילויות כאלה מחוסר רצון איך לחלוק את האהוב עם מישהו, וחוץ מזה, לשים את זה בעדינות, להציג עבור סקירה כללית. "זה נורמלי - מקנא.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. מכפיל, לקוחות הם בחורים משגשגים, זה שהם שרוצים להיראות חיובי על הפסטיבל, הליכה מתחת לטפל עם אישה יפה. הכנסה זו היא די די, כדי לגמרי למעשה לכסות את עצמם לכל הדרוש.

כולנו מודעים לכך, אבל לא כמעט כולם הצליחו להבין את נקודת המבט שלנו. לכן, אני רק מנסה להגן על עצמי יחסים, מתן עצמם מבעיות מראש ", אומר פישר.

דריק פירס

בַּקָשָׁה השחקנים של לי, כפי שכולם אומרים, תוכנית כזו, בסופו של דבר, מקרים?3

פישר הערות כי בשל האמור לעיל סיבות, גם לוח זמנים אינטנסיבי, רוכב, זה נעשה קשה יותר לחיות - היא פשוט לא צריך זמן, סוף סוף לחיות. כי בזמן הנוכחי זה מפשט את זה, מה לא מתחיל יחסים, להישאר בודד. זה אפשרי כי באופן עקרוני, כגון לדבוק רוב עמיתיה. "זה קשה יותר. איך זה לא יהיה מוזר, אבל אם אתה רוצה להיות שניהם בלתי מתפשרים ומוצלחת, אתה צריך להתרכז רק ב זה בלי להיות מוסחת על ידי זרים "- אומר Gillian Yantson - שחקנית עם ניסיון בן 3.

בְּ זה שחקנים מסוימים מתפללים כי אין להם שום דבר נגד היחסים monogamous, ואף משתוקק להם להתחיל, אבל לא בעתיד הקרוב. אבל כמעט כולם מוצאים שותפי החיים אינם מרגישים הגבלות - אפילו אנשים, מרוחקים מזה תעשיה, חושב שזה "עובד" סקס קריירה.

קורן פושר

אֵיך סקס עבודה שונה מ רגיל?4

ב קודם כל, עובד סקס כדי לדבר מאופיין בנוכחות בתהליך זה צוות צוות, צלמים, איפור ואנשים אחרים עם מי להתנגש על ידי עושה אותם בבית. ואפילו לא כדי לדבר על זה גם את אחד השחקניות שד סוג המין נראה סודי: במין העבודה, אדם יודע את המקום, הזמן, Posses ממה שקורה, ובמידת רגילים יש תככים, ציפייה ובלתי צפוי. במילים אחרות, השחקנים מבחינים בדיוק שני סוגי המין, כי ההשפעה של שניהם שונים לחלוטין.

Просмотров: 133 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar