12:19
אילו מחלות ניתן להעביר כאשר יש לך מין אוראלי?

סקס אוראלי מעריץ את כל הגברים, טוב, מה להסתיר, גם את כל הבנות, מעריץ. סקס אוראלי הוא סוג של יחסי מין מחולק למציצה ו cunnilingus. וכי זה מרמז על גירוי של איברי המין על ידי השפה או ספוגים.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים מוצלחים, זה שהם שרוצים להיראות רווחית בפגישה, לטפל ישירות מתחת היד עם בחורה בהירה. הכנסה כזו מספיק, ולאחר מכן כדי להבטיח לחלוטין את כל הדרוש.

בגלל זה, עירור והערכה מושגת, לא פחות מאשר מין קלאסי רגיל. רבים פלא אם ניתן לעשות סקס אוראלי ומה מחלות מועברות באמצעות מין אוראלי? רבים מאמינים כי סקס כזה אינו מסוכן ואין סיכונים של זיהום עם זיהום וזה השקפת עולם לא נכונה ביותר. אסור לנו לשכוח כי כמות עצומה של זיהום יכול להיות מועבר מתוך רוק, ובמיוחד, אם יש microcracks או פצעים בפה. לוקח בחשבון כי מספר עצום של אנשים לדלל את החיים הסקסיים שלהם עם ליטוף אוראלי, אתה צריך לדעת את כל האיומים שיכולים לחכות כזה נעים.

התוכן של המאמר

1 עגבת 2 HIV ו הפטיטיס ויראלי 3 וירוס פפילומה אנושי 4 Chlamydia 5 זיבה 6 הרפס 7 trichomoniaz 8 קנדידיאזיס 9 Cytomegalovirus

עגבת

עגבת היא אחת המין הנפוץ ביותר ומרושע ביותר Zheraz. זה נגרם על ידי האורגניזם הקטן ביותר - טרבל לבן. עגבת יכול להיות נגוע, אפילו, עם נשיקה כי כבר כדי להראות על מציצה או cunnilingus. זיהום זה ניתן להעביר מתי כל אנשי הקשר unprotected, ועד צער גדול יותר, מטופל ארוך מאוד, מעת לעת ריפוי השנה.

בפרט, אינטנסיבי HIV מועבר מ נגוע עם זרע או סיכה נרתיק אם יש שותף שני בפה של השותף השני, אפילו, microcracks (והם למעשה כולם בפה).תסמינים: כיבים מדממים בפה, פריחה על איברי המין.וירוס הפפילומה האנושי הוא תופעה נפוצה מאוד ובעצם יש כמעט כל. רק למישהו יש וירוס מופעל ויכול להוביל לתוצאות לא בטוח, ומישהו במצב שינה ולא מפתחת.

HIV ו hepatitis viral2

תסמינים: אוראלים בחלל הפה, דלקת של הלוע והמשקדים. באותו זמן 1 הסימפטומים נראים כמו דלקת רגילה עם אנגינה.עם מגע בעל פה, HIV הוא מועבר לעתים רחוקות, אבל עדיין יש סיכון זיהום דומה.

Virus Papilloma האדם 3

כדי למגרין, וירוס כזה יכול להיות מועבר, אפילו עם קוֹנדוֹם. עבור גבירותיי הוא נורא יותר משום שחלק מן הזנים שלו יכול להוביל עוגה צוואר קרוצית.

תסמינים: עם מין אוראלי - הופעתם של יבלות מחודדות קטנות בשפה.

Chlamydia3

Chlamydia נגרמת על ידי חיידקים פתוגניים - Chlamydia. בקשר עם מספר עצום של ספינות של צמתים לימפה, זיהום עם Chlamydia דרך הפה, זה קורה מהר מאוד ואת הזיהום בתוך שעות מרווחים על ידי הגוף.

תסמינים: Stomatitis, Lorengitis, דלקת של חלל הפה ו farengit.

Gonorrhea5

זיבה נגרמת על ידי פתוגני גוקוקל. אם השותף נגוע בגונוראדים, את היכולת להדביק את בעל פה גבוה מאוד דרך פגז mucule חללים אוראלי.

תסמינים: אנגינה חדה, דלקת של הלוע.

HERPES6

כדי להדביק את המחלה הללו מגעיל יש סכנות וגברים וגברות.

תסמינים: פריחה בחלל הפה וספוגים, הגברת הטמפרטורה, גירוד ושריפה באברי המין.

Trichomoniasis7

Trichomoniasis גורם להתפשטות של trichomonas. זהו סוג של מחלה יכול לתפוס הפתעה וגברות וחבר 'ה.

תסמינים: הקצאות ירוקות, שריפת השתנה, גירוד באזור איברי המין.

קנדידיאס

מחלה זו נגרמת על ידי מועמד פטריות. Mussels הם יותר רגישים לו. במהלך cunnilingus, microelements כי לגרום דלקת ופיתוח של פטרייה יכול לקבל מן הרוק. מעת לעת, מחלה זו נקראת קיכלי אחרי סקס אוראלי, אשר מתגרה גם על ידי פטריות. בחבר'ה, מחלה דומה מתרחשת, אבל עכשיו.

תסמינים: בחירה של צבע שלג לבן, ריח חומצה מגעיל באזור הנרתיק נשים. https://tkescorts.com/

CytomeGalovirus9

זיהום עם וירוס זה מתרחשת באמצעות Cum, ריר של הצוואר של הרחם ו רוֹק. במיוחד שווה להיות זהיר אם יש פצעים בפה או דם החניכיים.

תסמינים: בחירה מתוך מערכת מין, חולשה כללית, צמרמורת.

סקס אוראלי הוא שיעור נעים מאוד עבור שני השותפים, אבל לא משנה איך נעים זה לא היה הכרחי לשכוח את הכללים הפשוטים של סקס ביטחון ולשמור בראשי. אילו מחלות מועבר דרך מין אוראלי. כיצד לשתף פעולה נעים עם שימושי? לבחון את השותף שלך ולצפות היגיינה אוראלי, לפני מין אוראלי מומלץ לנקות את השיניים שלי שוטפים את הפה שלך באמצעים מיוחדים. כל סוג של סקס, כולל Cunnilingus, כדאי להימנע מהנערות, במהלך הווסת, כי זה תקופת האורגניזם בפרט רגישים לזיהומים. בחר בארה שותף, לנסות למנוע פגישות חד פעמי, זה בקושי להוביל משהו מצוין. אם עדיין יש לך תנאים מוקדמים למשך לילה אחד, נסה לא להימנע כלים אמצעי מניעה רגילים: ב Monto מנטה זה שווה להשתמש קונדום, עם cunnilingus עבור maiden - latex napkins.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות קשה מבחינה פסיכולוגית. אנשים עשירים של ישראל לא טרחו בפומבי להפגין נשים וילדים. קל יותר להזמין esquiten, אחד יהיה להקצות את המיקום יהיה לאסוף חברה נעימה.

לא להסתכן בריאותו, תענוג חד פעמי לא שווה את הבעיות האלה עם מי יצטרכו להתמודד עם ההסקה של הפיסות המינית. עם הביטוי הראשון או סימן אחר מיד ליצור קשר עם הרופא ולא לעסוק תרופות עצמית.בחר מאהב ונבדק שותף יש סקס בריא!

Просмотров: 520 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar